Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 2848.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 2848.1 Dynamic Label Minipro (115 V)
Item:
#1465367
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 2848.1 |
| Manufacturer Part # | 2848.1 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 2848.1 Dynamic Label Minipro (115 V)
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 2848.1 Dynamic Label Minipro (115 V)
