$112.19
$130.99
Compare Price
You save
$18.80
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 3501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 3501 Chute Dynamic Dynacube
Item:
#1847937
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 3501 |
| Manufacturer Part # | 3501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Weight | 0.52 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 3501 Chute Dynamic Dynacube
$112.19
$130.99
You save
$18.80
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 3501 Chute Dynamic Dynacube