$10.06
$11.74
Compare Price
You save
$1.68
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer -3523
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer -3523 Handle Bushing Dynamic Dynacube
Item:
#1848078
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | -3523 |
| Manufacturer Part # | -3523 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Weight | 0.04 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer -3523 Handle Bushing Dynamic Dynacube
$10.06
$11.74
You save
$1.68
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer -3523 Handle Bushing Dynamic Dynacube