$8.95/Pack
$10.44
Compare Price
You save
$1.49
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer -3524
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer -3524 Hndl Axl Retaining Ring Dynamic Dynacube
Item:
#1848079
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | -3524 |
| Manufacturer Part # | -3524 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer -3524 Hndl Axl Retaining Ring Dynamic Dynacube
$8.95/Pack
$10.44
You save
$1.49
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer -3524 Hndl Axl Retaining Ring Dynamic Dynacube