$17.82
$20.79
Compare Price
You save
$2.97
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 3527
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 3527 Handle Gear Dynamic Dynacube
Item:
#1325686
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 3527 |
| Manufacturer Part # | 3527 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 3527 Handle Gear Dynamic Dynacube
$17.82
$20.79
You save
$2.97
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 3527 Handle Gear Dynamic Dynacube