$97.87
$114.26
Compare Price
You save
$16.39
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 3567
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 3567 Upper Grid 7mm
Item:
#1183319
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 3567 |
| Manufacturer Part # | 3567 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 3567 Upper Grid 7mm
$97.87
$114.26
You save
$16.39
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 3567 Dynamic Dynacube
