Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 45200.1DSC
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 45200.1DSC Motor (115v) Dsc
Item:
#1465520
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 45200.1DSC |
| Manufacturer Part # | 45200.1DSC |
| Height | 10.2" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 45200.1DSC Motor (115v) Dsc
