$18.51
$21.62
Compare Price
You save
$3.11
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 830
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 830 Rubber Washer
Item:
#1181955
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 830 |
| Manufacturer Part # | 830 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 830 Rubber Washer
$18.51
$21.62
You save
$3.11
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 830 7/8" Id, Dynamic Pp97
