$19.77
$23.08
Compare Price
You save
$3.31
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 9051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 9051 Coupling Shaft Dyn
Item:
#1845483
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 9051 |
| Manufacturer Part # | 9051 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 9051 Coupling Shaft Dyn
$19.77
$23.08
You save
$3.31
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 9051 Coupling Shaft Dyn