Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L3058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 0L3058 Hose L500mm 10x17mm Blu
Item:
#1469265
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L3058 |
| Manufacturer Part # | 0L3058 |
| Height | 1.65" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L3058 Hose L500mm 10x17mm Blu