$25.62
$28.26
Compare Price
You save
$2.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L3304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 0L3304 Clamp W4 100 120/9 Inox
Item:
#1469138
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L3304 |
| Manufacturer Part # | 0L3304 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 9.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Electrolux 0L3304 Clamp W4 100 120/9 Inox
$25.62
$28.26
You save
$2.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L3304 Clamp W4 100 120/9 Inox