$682.28
$752.77
Compare Price
You save
$70.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L3395
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 0L3395 Wash Pump 230v 50hz 1ph
Item:
#1469142
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L3395 |
| Manufacturer Part # | 0L3395 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Electrolux 0L3395 Wash Pump 230v 50hz 1ph
$682.28
$752.77
You save
$70.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L3395 Wash Pump 230v 50hz 1ph