Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0L3470
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 0L3470 Wash Arm Support
Item:
#1469147
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0L3470 |
| Manufacturer Part # | 0L3470 |
| Height | 7" |
| Width | 17" |
| Depth | 34" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0L3470 Wash Arm Support
