$352.52
$388.94
Compare Price
You save
$36.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0PRPTT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 0PRPTT Rack
Item:
#1469349
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0PRPTT |
| Manufacturer Part # | 0PRPTT |
| Height | 6.15" |
| Width | 19" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Electrolux 0PRPTT Rack
$352.52
$388.94
You save
$36.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0PRPTT Rack