Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 169000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 169000 2 Brnr Gas Rng Table Top
Item:
#1909312
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 169000 |
| Manufacturer Part # | 169000 |
| Height | 14.63" |
| Width | 12" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 169000 2 Brnr Gas Rng Table Top