Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 21-0159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 21-0159 Pin Drive (5x24 Mm) Pack/10
Item:
#1134544
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 21-0159 |
| Manufacturer Part # | 21-0159 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 21-0159 Length 24 Mm, Outer Diameter 5 Mm

