Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 22-0704-04
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 22-0704-04 Knife Shredder (as4)
Item:
#1179528
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 22-0704-04 |
| Manufacturer Part # | 22-0704-04 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 22-0704-04 Size 5/32" Julienne Strips, 4 Mm Julienne Strips

