Free Shipping
Free Shipping
$821.28
$1,318.00
Compare Price
You save
$496.72
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 603548
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 603548 Bermixer Pro 350w 18in
Item:
#1909331
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 603548 |
| Manufacturer Part # | 603548 |
| Height | 30.13" |
| Width | 5.44" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Electrolux 603548 Bermixer Pro 350w 18in
$821.28
$1,318.00
You save
$496.72
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 603548 Bermixer Pro 350w 18in