Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 653153(AS3) Plate Julienne 1/8" As3x
Item:
#1179487
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 653153(AS3) |
| Manufacturer Part # | 653153(AS3) |
| Height | 2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 653153(AS3) Material Stainless Steel, Size 1/8" Julienne Strips, 3 Mm Julienne Strips, Includes Storage Bracket

