$364.09
$401.70
Compare Price
You save
$37.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 653717
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 653717 Grating Blade
Item:
#1847352
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 653717 |
| Manufacturer Part # | 653717 |
| Height | 2.3" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Electrolux 653717 Grating Blade
$364.09
$401.70
You save
$37.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 653717 Grating Blade