Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 922062 Single 304 S/s Grid Half
Item:
#2231968
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 922062 |
| Manufacturer Part # | 922062 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 21" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 922062 Single 304 S/s Grid Half
