Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Electrolux .
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 9R011G
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux 9R011G Catalytic Carb Fltr
Item:
#1469628
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 9R011G |
| Manufacturer Part # | 9R011G |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 9R011G Catalytic Carb Fltr
