Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other C5C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Electrolux C5C Plate Slicing "s" 3/16"
Item:
#1134459
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | C5C |
| Manufacturer Part # | C5C |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux C5C Size 3/16" Slices, 5 Mm Slices, Includes Storage Bracket
