Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Elkay 1000002633 Exit Solenoid Valve Fontemagn
Item:
#1469658
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | 1000002633 |
| Manufacturer Part # | 1000002633 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Elkay 1000002633 Exit Solenoid Valve Fontemagn
