Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Elkay 45923C Faucet Ceramic Cartridge Short Stem
Item:
#1469675
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | 45923C |
| Manufacturer Part # | 45923C |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Elkay 45923C Faucet Ceramic Cartridge Short Stem
$79.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Elkay 45923C Faucet Ceramic Cartridge Short Stem