Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 51299C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Elkay 51299C Watersentry Vii Replacement Filter (cool
Item:
#1469676
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | 51299C |
| Manufacturer Part # | 51299C |
| Height | 3.95" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Elkay 51299C Watersentry Vii Replacement Filter (cool
$164.68
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Elkay 51299C Watersentry Vii Replacement Filter (cool
