Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Elkay 98544C Kit Ee Sensor
Item:
#1469692
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | 98544C |
| Manufacturer Part # | 98544C |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Elkay 98544C Kit Ee Sensor
