Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 98734C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Elkay 98734C Kit Ez Front Side Pushbars
Item:
#1469695
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | 98734C |
| Manufacturer Part # | 98734C |
| Height | 2.18" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Elkay 98734C Kit Ez Front Side Pushbars
$74.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Elkay 98734C Kit Ez Front Side Pushbars
