Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other ERF750
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Elkay ERF750 750 Gal Replacement Filter
Item:
#1469700
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | ERF750 |
| Manufacturer Part # | ERF750 |
| Height | 3.8" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 13.15" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Elkay ERF750 750 Gal Replacement Filter
$167.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Elkay ERF750 750 Gal Replacement Filter
