Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other RT-HANDL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Elkay RT-HANDL Replacement Kit Of 2 Black Pla
Item:
#1469705
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | RT-HANDL |
| Manufacturer Part # | RT-HANDL |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Elkay RT-HANDL Replacement Kit Of 2 Black Pla