Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Elkay -RT STRAINER Strainer
Item:
#1569343
Technical details
| Manufacturer | Elkay |
|---|---|
| Model Number | -RT STRAINER |
| Manufacturer Part # | -RT STRAINER |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Elkay -RT STRAINER Strainer
$117.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Elkay -RT STRAINER Strainer