Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E501313
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E501313 Autoclean Pump 230v (pull Lit Sheet 0800
Item:
#1469729
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E501313 |
| Manufacturer Part # | E501313 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma E501313 Autoclean Pump 230v (pull Lit Sheet 0800
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E501313 Autoclean Pump 230v (pull Lit Sheet 0800
