Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E505948
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E505948 Gas Bruning Chamber External 611 1011 20
Item:
#1468446
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E505948 |
| Manufacturer Part # | E505948 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma E505948 Gas Bruning Chamber External 611 1011 20
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E505948 Gas Bruning Chamber External 611 1011 20
