Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E507997
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E507997 Gasket Ignition
Item:
#1469534
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E507997 |
| Manufacturer Part # | E507997 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E507997 Gasket Ignition