Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E508163
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E508163 Piping Piston Pump Autoclean
Item:
#1469535
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E508163 |
| Manufacturer Part # | E508163 |
| Height | 0.99" |
| Width | 1.22" |
| Depth | 2.96" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E508163 Piping Piston Pump Autoclean
