Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E742422
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E742422 Heating Element 21.6kw 102011
Item:
#1469544
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E742422 |
| Manufacturer Part # | E742422 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 22.68" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E742422 Heating Element 21.6kw 102011