Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other E747017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma E747017 Core Temperatue Sensor
Item:
#1322693
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | E747017 |
| Manufacturer Part # | E747017 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma E747017 Core Temperatue Sensor
$610.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Eloma E747017 Eloma E747017 Core Temperatue Sensor
