Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EL2000214
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma EL2000214 Door Gasket 20 11(replaces 742384)
Item:
#1469799
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | EL2000214 |
| Manufacturer Part # | EL2000214 |
| Height | 3.3" |
| Width | 9" |
| Depth | 20.55" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Eloma EL2000214 Door Gasket 20 11(replaces 742384)