Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EL2003068
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma EL2003068 Io 2 Ac Option Board (autoclean Only)
Item:
#1322607
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | EL2003068 |
| Manufacturer Part # | EL2003068 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma EL2003068 Io 2 Ac Option Board (autoclean Only)
About this item
Product Details
Product Details
Eloma EL2003068 Io 2 Ac Option Board (autoclean Only)
