Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EL2003539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma EL2003539 (amplifier Mini Board For C2 12 Vdc)
Item:
#1469570
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | EL2003539 |
| Manufacturer Part # | EL2003539 |
| Height | 1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma EL2003539 (amplifier Mini Board For C2 12 Vdc)
$292.92
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Eloma EL2003539 (amplifier Mini Board For C2 12 Vdc)
