Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EL2005497
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma EL2005497 Sensor Plate Cpl. Door 6/10 11 Compact 1
Item:
#1469576
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | EL2005497 |
| Manufacturer Part # | EL2005497 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Eloma EL2005497 Sensor Plate Cpl. Door 6/10 11 Compact 1
$69.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Eloma EL2005497 Sensor Plate Cpl. Door 6/10 11 Compact 1