Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other ELUSBDRIVE-6.32
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Eloma ELUSBDRIVE-6.32 6.32 Usb Drive
Item:
#1469814
Technical details
| Manufacturer | Eloma |
|---|---|
| Model Number | ELUSBDRIVE-6.32 |
| Manufacturer Part # | ELUSBDRIVE-6.32 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Eloma ELUSBDRIVE-6.32 6.32 Usb Drive
