Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ember Glo .
- Authorized Ember Glo dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ember Glo 140020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ember Glo 140020 Es5 Pump Handle Repl Kit
Item:
#1469815
Technical details
| Manufacturer | Ember Glo |
|---|---|
| Model Number | 140020 |
| Manufacturer Part # | 140020 |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ember Glo 140020 Es5 Pump Handle Repl Kit
