Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ember Glo .
- Authorized Ember Glo dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ember Glo 140210
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ember Glo 140210 Es5 Water Pan
Item:
#1469818
Technical details
| Manufacturer | Ember Glo |
|---|---|
| Model Number | 140210 |
| Manufacturer Part # | 140210 |
| Height | 2.6" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ember Glo 140210 Es5 Water Pan
$101.39
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ember Glo 140210 Es5 Water Pan
