Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ember Glo .
- Authorized Ember Glo dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ember Glo 141241
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ember Glo 141241 Thermal Fuse/thermostat Kit
Item:
#1469586
Technical details
| Manufacturer | Ember Glo |
|---|---|
| Model Number | 141241 |
| Manufacturer Part # | 141241 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ember Glo 141241 Thermal Fuse/thermostat Kit
$266.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ember Glo 141241 Thermal Fuse/thermostat Kit
