Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ember Glo .
- Authorized Ember Glo dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ember Glo 450810
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ember Glo 450810 31 41 Burner Tip Tile Brick
Item:
#1469831
Technical details
| Manufacturer | Ember Glo |
|---|---|
| Model Number | 450810 |
| Manufacturer Part # | 450810 |
| Height | 7.7" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 6.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ember Glo 450810 31 41 Burner Tip Tile Brick
