Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Ember Glo .
- Authorized Ember Glo dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ember Glo 845148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Ember Glo 845148 Coupling Female Quick Di Sconnect 1/8" Npt
Item:
#1832708
Technical details
| Manufacturer | Ember Glo |
|---|---|
| Model Number | 845148 |
| Manufacturer Part # | 845148 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Ember Glo 845148 Coupling Female Quick Di Sconnect 1/8" Npt
$78.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Ember Glo 845148 Coupling Female Quick Di Sconnect 1/8" Npt