Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Empire Baking Equipment 010410 Shaft 300es
Item:
#1469863
Technical details
| Manufacturer | Empire Baking Equipment |
|---|---|
| Model Number | 010410 |
| Manufacturer Part # | 010410 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Empire Baking Equipment 010410 Shaft 300es
$898.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empire Baking Equipment 010410 Shaft 300es