$3.49
$5.00
Compare Price
You save
$1.51
(30%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 600 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Chef Approved 224513 Pie Pan 9" Outer Dia. X 1-1/4"H
Item:
#642252
600+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Empura |
|---|---|
| Model Number | 224513 |
| Manufacturer Part # | 224513 |
| Depth | 1" To 1-1/4" |
| Diameter | 10" |
| Material | Aluminum |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.46 lbs |
| UPC | 810136065626 |
Chef Approved 224513 Pie Pan 9" Outer Dia. X 1-1/4"H
$3.49
$5.00
You save
$1.51
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empura, 224513, Pie Pan, 9" outer dia., X 1-1/4"H, 21-gauge aluminum, Chef Approved

