Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Emuamericas Llc E1081WC Cannolè Lounge Straight Module Outdoor/indoor Steel Wire Back
| Manufacturer | emuamericas, llc |
|---|---|
| Model Number | E1081WC |
| Manufacturer Part # | E1081WC |
| Type | Modular |
| Height | 31" |
| Width | 33.5" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 43 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
emuamericas, llc, E1081WC, Cannolè Lounge Straight Module, outdoor/indoor, steel wire back, steel seat, PVC footcaps, e-coat powder coated finish
